Sihtasutusest

Hiiumaa Spordikooli pidaja on SA Hiiumaa Spordikool, mida juhib viieliikmeline Hiiu vallavalitsuse poolt määratud nõukogu. 12.04.2016 seisuga on sihtasutusel järgmised nõukogu liikmed:

Anti Kalle   anti@jalajalg.ee
Aivi Telvik Hiiu vallavolikogu esindaja aivi.telvik@hiiu.maavalitsus.ee
Alari Remmelg nõukogu esimees remmelgalari@gmail.com
Inge Elissaar finantsjuhtimisalased küsimused inge@hiiuvald.ee
Kaidi Nõmmerga projektijuhtimine kaidi.nommerga@gmail.com

Kontori kontaktid:

üldmeil: spordikool@hiiuvald.ee

Sihtasutuse juhatuse liige on Kristi Linkov kristi@hiiuvald.ee, 5184300.

Assistent Laura Valting laura.valting@hiiuvald.ee, 53987469.

Hiiumaa Spordikool sai tegevusloa

Haridus- ja Teadusministri käskkirja nr 120 alusel on Hiiumaa Spordikoolil alates 27. märtsist 2015 tegevusluba huvihariduse andmiseks kaheksal erialal.