Treenerid

2016/2017 õppeaastal on spordikoolis tegevad järgnevad treenerid:

eriala Nimi telefon e-mail sünnipäev kategooria
korvpall Mati Kiiver 5082208 mati.kiiver@gmail.com 15.01. -
võrkpall Ülari Kaibald 5051709 ylarikaibald@gmail.com 29.04. EKR 5
kergejõustik Toivo Pruul 56991011 kjkhiiker@gmail.com 24.10. EKR 6
ÜKE+kergejõustik Andreas Peetre 56733049 andreaspeetre@gmail.com 02.11. omandamas 5.  kategooriat
jalgpall Mario Degtjov 53306080 mariodegtjov@gmail.com 28.03. EKR 5
jalgpall Tanel Lips 53493386 tanel.lips@gmail.com 11.02. EKR 4
jalgpall Tanel Klee   tanelklee@gmail.com 30.03. omandamas 3.kategooriat
jalgpall Siret Tara 56974761 siret.tara@gmail.com 11.10. EKR 3
purjetamine Daimar Pall 5203702 daimar.pall@gmail.com 20.04.. -
orienteerumine Anu Saue 53444764 anu.saue@keskkonnaamet.ee 21.02. -
orienteerumine Kristi Heilman 56619622 kristi.heilman@mail.ee 06.02. EKR 5
ratsutamine Maarja Berkmann 5236827 maarja.berkmann@gmail.com 14.08. EKR 4
kabe Arvo-Jüri Rist 4691880 - 03.04. -
võrkpall Marge Vähter 53455339 marge.vahter@gmail.com 11.12. EKR 3
võrkpall Aigor Kaibald 56624553   26.10. EKR 6
           

 

Hiiumaa Spordikool sai tegevusloa

Haridus- ja Teadusministri käskkirja nr 120 alusel on Hiiumaa Spordikoolil alates 27. märtsist 2015 tegevusluba huvihariduse andmiseks kaheksal erialal.