Erialad ja treenerid


VÕRKPALL
Poste võrkpall
Treener Ülari Kaibald
tel: 5051709
e-post: ylarikaibald@gmail.com
sünnipäev: 29. aprill
treeneri kategooria: EKR 5

Tütarlaste võrkpall
Treener Marge Vähter
tel: 53455339
e-post: marge.vahter@gmail.com
sünnipäev: 11. detsember
treeneri kategooria: EKR 4

Treener Kristi Linkov
tel: 5184300
e-post: kristi.linkov@hiiumaa.ee
sünnipäev: 25. oktoober
treeneri kategooria: EKR 4



Mati Kiiver
KORVPALL
Treener Mati Kiiver
tel: 5082208
e-post: mati.kiiver@gmail.com
sünnipäev: 15. jaanuar
treeneri kategooria: -


ORIENTEERUMINE
Treener Anu Saue
tel: 53444764
e-post: anusaue12@gmail.com
sünnipäev: 21. veebruar
treeneri kategooria: EKR 3

Treener Kristi Heilman
tel: 56619622
e-post: kristi.heilman@mail.ee
sünnipäev: 6. veebruar
treeneri kategooria: EKR 5


                                          KERGEJÕUSTIK
Treener Toivo Pruul
tel: 56991011
e-post: kjkhiiker@gmail.com
sünnipäev: 24. oktoober
treeneri kategooria EKR 6


ÜKE
Treener Andreas Peetre
tel: 
e-post: andreaspeetre@gmail.com
sünnipäev: 2. november
treeneri kategooria: EKR 5


RATSUTAMINE

Treener Maarja Berkmann
tel: 5236827
e-post: maarja.berkmann@gmail.com
sünnipäev: 14. august
treeneri kategooria: EKR 5


JALGPALL
Treener Mario Degtjov
tel: 53306080
e-post: mariodegtjov@gmail.com
sünnipäev: 28. märts
treeneri kategooria: EKR 5

Treener Tanel Lips
tel: 53493386
e-post: tanel.lips@gmail.com
sünnipäev: 11. veebruar
treeneri kategooria: EKR 4


Treener Tanel Klee
tel: 56663098
e-post: tanelklee@gmail.com
sünnipäev: 30. märts
treeneri kategooria: EKR 3


Abitreener Rando Suuster
tel: 56966266
e-post: randos2015@gmail.com
sünnipäev: 6. aprill
treeneri kategooria: omandamas 3. kategooriat


Jalgpalli abitreener ja jõusaal Siret Tara 
tel: 56974761
e-post: siret.tara@gmail.com
sünnipäev: 11. oktoober
treeneri kategooria: EKR 3


KABE
Treener Arvo-Jüri Rist
tel: 56847078
e-post: -
sünnipäev: 3. aprill
treeneri kategooria: -                                           
                              PURJETAMINE
                                            Treener Anni Rätsep
                                                               tel: 58377158
                                            e-post: rtsepanni@gmail.com
                                            sünnipäev: 5. märts

                                            Kärdla grupi treeningud E-K 12:00 ja 15:00
                                            Sõru grupi treeningud N-R 14:00 ja 16:00


PURJELAUD
Treener Boris Ljubtšenko
tel: 58087478
e-post: bo.artbrush@gmail.com
 sünnipäev: 20. august