Erialad ja treenerid


VÕRKPALL
Poste võrkpall
Treener Ülari Kaibald
tel: 5051709
e-post: ylarikaibald@gmail.com
sünnipäev: 29. aprill
treeneri kategooria: EKR 5

Tütarlaste võrkpall
Treener Marge Vähter
tel: 53455339
e-post: marge.vahter@gmail.com
sünnipäev: 11. detsember
treeneri kategooria: EKR 4

Treener Kristi Linkov
tel: 5184300
e-post: kristi.linkov@hiiumaa.ee
sünnipäev: 25. oktoober
treeneri kategooria: EKR 4


KORVPALL
Treener Koit Kalmus
tel: 5237475
e-post: koitgmk@gmail.com
sünnipäev:
treeneri kategooria: 

ORIENTEERUMINE
Treener Anu Saue
tel: 53444764
e-post: anusaue12@gmail.com
sünnipäev: 21. veebruar
treeneri kategooria: EKR 3

Treener Kristi Heilman
tel: 56619622
e-post: kristi.heilman@mail.ee
sünnipäev: 6. veebruar
treeneri kategooria: EKR 5

                                          KERGEJÕUSTIK
Treener Toivo Pruul
tel: 56991011
e-post: kjkhiiker@gmail.com
sünnipäev: 24. oktoober
treeneri kategooria EKR 6


ÜKE
Treener Anneli Ilumets
tel: 527 9419
e-post: ilumets.anneli@gmail.com
sünnipäev: 27.10
treeneri kategooria: kehakultuuri kõrgharidus 


JALGPALL
Treener Mario Degtjov
tel: 53306080
e-post: mariodegtjov@gmail.com
sünnipäev: 28. märts
treeneri kategooria: EKR 5

Treener Tanel Lips
tel: 53493386
e-post: tanel.lips@gmail.com
sünnipäev: 11. veebruar
treeneri kategooria: EKR 4


Treener Georg Linkov
tel: 56483426
e-post: georglinkovsenior@gmail.com
sünnipäev: 31.12
treeneri kategooria: EKR4


Treener Rando Suuster
tel: 56966266
e-post: randos2015@gmail.com
sünnipäev: 6. aprill
treeneri kategooria: EKR3


JÕUSAAL
Treener Siret Tara 
tel: 56974761
e-post: siret.tara@gmail.com
sünnipäev: 11. oktoober
treeneri kategooria: EKR 4

KABE
Treener Arvo-Jüri Rist
tel: 56847078
e-post: -
sünnipäev: 3. aprill
treeneri kategooria: kehakultuuri kõrgharidus
                                          
                              PURJETAMINE
                                            Treener Anni Rätsep
                                                               tel: 58377158
                                            e-post: rtsepanni@gmail.com
                                            sünnipäev: 5. märts

PURJELAUD
Treener Boris Ljubtšenko
tel: 58087478
e-post: bo.artbrush@gmail.com
 sünnipäev: 20. august