Püsikorralduse sõlmimine


Selleks, et igakuise õppemaksu tasumise pärast muret mitte tunda, on võimalik sõlmida internetipangas õppemaksu tasumiseks püsikorraldus. Lepingu sõlmimine on lihtne ning võtab aega mõned minutid.

Säästate oma aega, kui sõlmite ülekannete tegemiseks püsikorralduse lepingu.

Allolev juhend püsikorralduse sõlmimiseks on mõeldud Swedbanki klientidele. Kui soovid püsikorraldust sõlmida muus pangas, uuri selle kohta lähemalt vastava panga klienditeenindajalt.

JUHENDI LEIAD VAJUTADES SIIA!

Püsikorraldus tähendab, et pank teeb vajalikud ülekanded lepingus määratud kuupäeval Teie eest. Püsikorralduse summa saate määrata lepingu sõlmimisel.

Püsikorraldusega saate lihtsamaks muuta nende ülekannete tegemise, mida teete kindlatel aegadel pikema aja kestel. Näiteks kui kannate iga kuu spordikooli kontole raha lapse treeningutel osalemise eest. 

  • Hoolitsege, et õigel päeval oleks tarvilik summa Teie kontol olemas. Süsteem kontrollib raha olemasolu kahe päeva jooksul pärast tähtpäeva. Kui sel ajal pole kontol piisavalt raha, jääb püsikorraldus täitmata.
  • Kui soovite püsikorralduse andmeid muuta, tuleb kehtiv püsikorralduse leping lõpetada ning sõlmida uus leping uute andmetega.
  • Püsikorralduse lepingu sõlmimine on tasuta ning kõige lihtsam on seda teha internetipangas. Pangasisene püsikorraldusmakse teenustasu on 0,16 eurot, teistesse pankadesse tehtud ülekanne maksab 0,38 eurot.