Tunniplaan 2019/2020

TÜTARLASTE VÕRKPALL (treener Marge Vähter)
Nooremad tüdrukud:
Teisipäeval 16:30 - 18:00 Mängude Maja
Kolmapäeval 16:15 - 17:30 Mängude Maja
Neljapäeval 17:00 - 18:30 Kärdla Põhikooli võimla

Vanemad tüdrukud:
Esmaspäeval 19:15 - 20:45 Polgu võimla
Teisipäeviti 17:10 - 18:10 Mängude maja jõusaalis
Kolmapäeval 19:15 - 20:45 Polgu võimlas
Neljapäeval 18:30 - 20:00 Kärdla Põhikooli võimlas

POISTE VÕRKPALL (treener Ülari Kaibald)
2008-2010 vanusegrupp:
Teisipäeval 18:00 - 19:30 Polgu võimlas
Neljapäeval 16:30 - 18:00 Polgu võimlas
Reedel 16:30 - 18:00 Polgu võimlas

2006/2007:
Esmaspäeval 18:00 - 19:30 Polgu võimlas
Teisipäeval 14:30 - 16:00 Polgu võimlas
Kolmapäeval 18:00 - 19:30 Polgu võimlas
Reedel 15:00 - 16:30 Polgu võimlas

2001-2005 vanusegrupp:
Esmaspäeval 16:15 - 18:00 Polgu võimlas
Teisipäeval 16:00 - 17:30 Polgu võimlas
Kolmapäeval 16:15 - 18:00 Polgu võimlas
Neljapäeval 18:00 - 19:30 Polgu võimlas

KORVPALL
treeningute ajad ja kohad kokkuvõtlikult tunniplaanis
1.-3. klass (treener Risto Merimaa)
Kolmapäeval 15:45 - 16:30 Kärdla Põhikooli võimla
Neljapäeval 15:00 - 15:45 Kärdla Põhikooli võimla

4.-6.klass (treenerid Risto Merimaa ja Koit Kalmus)
Teisipäeval 15:15 - 16:45 Kärdla Põhikooli võimla
Kolmapäeval 16:30 - 18:00 Kärdla Põhikooli võimla
Reedel 15:00 - 16:30 Kärdla Põhikooli võimla

9.-12.klass ( treenerid Risto Merimaa ja Koit Kalmus)
Esmaspäeval 18:00 - 19:00 Mängude majas üldfüüsiline (Risto)
Teisipäeval 18:00 - 19:30 Kärdla Põhikooli võimla (Koit)
Neljapäeval 16:15 - 17:30 Mängude majas üldfüüsiline (Risto)
Reedel 16:30 - 18:00 Kärdla Põhikooli võimla (Koit)

SPORTMÄNGUD LASTEAIALASTELE (treener Risto Merimaa)
Esmaspäeviti 17:15 - 18:00 Mängude Majas
Kolmapäeviti 17:30 - 18:15 Mängude Majas

ORIENTEERUMINE (treener Anu Saue)
treeningute ajad ja kohad näidatud tunniplaanis
Käina rühm teisipäeviti kell 14:30-15:30

ÜKE - üldkehaline ettevalmistus (treener Anneli Ilumets)
Kuni ilmad on veel ilusad, toimuvad trennid õues! 
treeningute täpsustused toodud tunniplaanis
Esmaspäeviti 15:15 - 16:30 Kärdla Põhikooli võimla
Kolmapäeviti 15:00 - 16:15 Mängude Maja

KERGEJÕUSTIK (treener Häli-Herta Haavapuu)
Esmaspäeviti 16:30 - 18:00 vastavalt ilmale Kärdla staadionil või Kärdla Põhikooli võimlas
Kolmapäeviti 18:00 - 19:30  vastavalt ilmale Kärdla staadionil või Kärdla Põhikooli võimlas
Neljapäeval 15:30 - 17:00 Mängude maja jõusaalis

KABE (treeningud toimuvad Kärdla Kultuurikeskuses)
E ja K 15:30 - 17:00 Kärdla Kultuurimajas

JÕUSAALI rühmatreening (Mängude Maja jõusaal)
kõik huvilised vanuses 16+
E ja K 18:15 - 19:15 (eelregistreerimisega)

JALGPALL
Lapsed sünniaastaga 2011a-... (treener Georg Linkov)
Esmaspäeval 16:00 - 17:15 Mängude Maja kunstmuruväljakul või saalis sees
Teisipäeval 16:45 - 18:00 Mängude Maja kunstmuruväljakul või Kärdla Põhikooli võimlas
Neljapäeval 17:30 - 18:45 Mängude Maja kunstmuruväljakul või saalis sees

U14 (treener Mario Degtjov)
Esmaspäeval 15:00 - 16:00
Teisipäeval 14:30 - 16:00
Kolmapäeval 15:00 - 16:00
Neljapäeval 14:30 - 16:00
Reedel 15:00 - 16:00

U17 (treener Mario Degtjov)
Esmaspäeval 16:00 - 17:30
Teisipäeval 16:00 - 17:30
Kolmapäeval 16:00 - 17:30
Neljapäeval 16:00 - 17:30

keskkool (treener Mario Degtjov)
Esmaspäeval 17:30 - 19:00
Teisipäeval 17:30 - 19:00
Kolmapäeval 17:30 - 19:00
Neljapäeval 17:30 - 19:00
Reedel 17:30 - 19:00

RATSUTAMINE
Treeningud toimuvad esmaspäevast reedeni vastavalt tunniplaanile

PURJETAMINE
Alustab uuesti novembris!

PURJELAUASÕIT
Alustab uuesti kevadhooajal!