Jõusaal uuesti avatud alates 2.augustist!
Oma keha raskusega treeningvõimalus on jätkuvalt Hausma välijõusaalis, mis asub mõnusalt ujumiskoha lähedal https://goo.gl/maps/DTECtrbVShrFPQDJ9

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jõusaali hinnakiri:
- ühe korra pääse: 2€/ õpilane; 4€/täiskasvanu
- kuukaart: 15€/õpilane; 25€/täiskasvanu
- 10 korra kaart (kehtib 2 kuud väljastamisest): 15€/õpilane; 25€/täiskasvanu

Jõusaali teenuseid on perekaardi omanikel võimalik kasutada soodushinnaga. Perekaart on lasterikkale perele väljastatav magnetkaart, millega on võimalik osa saada erinevatest teenustest ja toodetest parematel tingimustel. Perekaarti on võimalik taotleda kõikidel peredel, kus lapsi on kasvamas kolm ja enam.  Info soodustuste ja perekaardi kohta SIIT.

Jõusaali pääsevad spordikooli õpilased tasuta (va kabe) alates 14. eluaastast koos treeneriga, 16.eluaastast alates ka iseseisvalt. Erandid kokkuleppel direktor Elo Sauega.

Administraatorid on Hillar Pikk ja Janno Liit.

*Mängude Maja asukoht: Nuutri 21, Kärdla