Treenerid
VÕRKPALL
Poiste võrkpall
Treener Ülari Kaibald

tel: 5051709
e-post: ylarikaibald@gmail.com
sünnipäev: 29. aprill
treeneri kategooria: EKR 5

Tütarlaste võrkpall
Treener Marge Vähter
tel: 53455339
e-post: marge.vahter@gmail.com
sünnipäev: 11. detsember
treeneri kategooria: EKR 5

KORVPALL
Treener Koit Kalmus
tel: 5237475
e-post: koitgmk@gmail.com
sünnipäev: 9.september
treeneri kategooria: EKR 3




Treener: Risto Merimaa
tel: 5620 8599
e-post:  risto.merimaa.001@mail.ee
sünnipäev: 13.august
treeneri kategooria: EKR4

ORIENTEERUMINE
Treener Anu Saue
tel: 53444764
e-post: anusaue12@gmail.com
sünnipäev: 21. veebruar
treeneri kategooria: EKR 4



Treener Elo Saue
tel: 5107705
e-post: elo.saue@hiiumaa.ee
sünnipäev: 29.september
treeneri kategooria: EKR7




KERGEJÕUSTIK
Treener Häli-Herta Haavapuu
tel: 5373 6986
e-post: haavapuu@gmail.com
sünnipäev: 6. märts
treeneri kategooria: EKR 3 

JALGPALL
Treener ja noortetöö juht Mario Degtjov
tel: 53306080
e-post: mariodegtjov@gmail.com
sünnipäev: 28. märts
treeneri kategooria: EKR 5



Treener Tanel Klee
tel: 56663098
e-post: tanelkee@gmail.com
sünnipäev: 30. märts
treeneri kategooria: EKR 5




Treener Georg Linkov
tel: 56483426
e-post: georglinkovsenior@gmail.com
sünnipäev: 31. detsember
treeneri kategooria: EKR 5

KULTURISM JA FITNESS  
Treener Siret Tara 
tel: 56974761
e-post: siret.tara@gmail.com
sünnipäev: 11. oktoober
treeneri kategooria: EKR 4

KABE
Juhendaja Raivo Rist
tel: 56502575
e-post: raivo.rist@mail.ee
sünnipäev: 6. aprill




PURJETAMINE
Treener Anni Rätsep
tel: 58377158
e-post: rtsepanni@gmail.com
sünnipäev: 5. märts
treenerikategooria: EKR 3



RATSUTAMINE
Treener Teele Talts
tel: 59016083
e-post: teele.talts@gmail.com
sünnipäev: 14.detsember
treeneri kategooria: EKR 4



Juhendaja Johannes Kiiver
tel: 526 3509
e-post: johanneskiiver@gmail.com
sünnipäev: 13.veebruar
treeneri kategooria: omandamisel