Tunniplaanid on Hiiumaa huvihariduse registris vastavate rühmade juures. Ratsutamise tunniplaanid on personaalsed ning need annavad treenerid õppuritele teada iga kuu alguses.

Õppetasu - vt link

Õppevaheajad - vt link

TREENERID
VÕRKPALL
Poiste võrkpall
Treener Ülari Kaibald

tel: 5051709
e-post: ylarikaibald@gmail.com
treeneri kategooria: EKR 5



Tütarlaste võrkpall
Treener Marge Vähter
tel: 53455339
e-post: marge.vahter@gmail.com
treeneri kategooria: EKR 5



KORVPALL
Treener Koit Kalmus
tel: 5237475
e-post: koitgmk@gmail.com
treeneri kategooria: EKR 4




Treener: Risto Merimaa
tel: 5620 8599
e-post:  risto.merimaa.001@mail.ee
treeneri kategooria: EKR4



ORIENTEERUMINE
Treener Anu Saue
tel: 53444764
e-post: anusaue12@gmail.com
treeneri kategooria: EKR 4




Treener Elo Saue
tel: 5107705
e-post: elo.saue@hiiumaa.ee
treeneri kategooria: EKR7




KERGEJÕUSTIK
Treener Merilin Tikerber
tel: 5358 4113
e-post: Merilin8@gmail.com
treeneri kategooria: EKR 3 

JALGPALL
Treener ja noortetöö juht Mario Degtjov
tel: 53306080
e-post: mariodegtjov@gmail.com
treeneri kategooria: EKR 5




Treener Tanel Klee
tel: 56663098
e-post: tanelkee@gmail.com
treeneri kategooria: EKR 5





Treener Georg Linkov
tel: 56483426
e-post: georglinkovsenior@gmail.com

treeneri kategooria: EKR 5

KULTURISM JA FITNESS  
Treener Siret Tara 
tel: 56974761
e-post: siret.tara@gmail.com
personaaltreeneri ja fitnessi treeneri kategooriad: EKR 5


KABE
Juhendaja Raivo Rist
tel: 56502575
e-post: raivo.rist@mail.ee





PURJETAMINE
Treener Anni Rätsep
tel: 58377158
e-post: rtsepanni@gmail.com
treenerikategooria: EKR 3



RATSUTAMINE
Treener Teele Talts
tel: 59016083
e-post: teele.talts@gmail.com
treeneri kategooria: EKR 4



Treener Johannes Kiiver
tel: 526 3509
e-post: johanneskiiver@gmail.com
treeneri kategooria: EKR3