100 ruudulise kabe Eesti MV

Kabetajatel õnnestus üle pika aja võistelda!
4.juulil peeti Eesti meistrivõistlused 100-ruuduses kiirkabes. Kuna samal ajal toimub Tallinnas ka kabe MM, on osa Eesti kabetajaid sellega seotud ning võistlejaid oli vähem kui tavaliselt.

Erakorraliselt mängisid naised koos meestega, aga arvestus käis eraldi. Mängis 3 Eesti parimat naist ja 2 Hiiumaa tüdrukut (Spordikoolist Kätlin Mast, kabeklubist Brigid-Ly Palkman). Noored mängisid hästi ja seisud olid head, aga võistluskogemust on viimase 1,5 aastaga vähe saadud ning kaotati heades seisudes. Üks võistlus on aga umbes kolme treeningu eest, nii et kui võistlusi ikka lubatakse korraldada, siis järgmisteks on noored juba eakaaslastest märksa paremas olukorras.

Treener Raivo Rist ise ei olnud enda sooritusega rahul: "Mina mängisin seekord kehvasti. Alles olin pika mõtlemisajaga Eesti meistrivõistlused pikalt ära võitnud, nüüd aga sain korralikult sugeda. Esimeses voorus läksin kombinatsiooni otsa. Teise kaotuse sain suurmeister Ilveselt. Siis läksin Uno Plakki riskeerivalt võitma ja sain ka kolmanda nulli."

Orienteerujad ja purjetajad võistlesid
Head uut kooliaastat!