Head uut kooliaastat!

Vahvat uut kooliaastat kõigile õppuritele, õpetajatele ja treeneritele, lapsevanematele ja kaasaelajatele, koostööpartneritele ja partnerklubidele!
Loodame sellelt aastalt palju uusi kogemusi ning meeleolukat sportimist!

PRIA Leader-projektitoetus paatide ostmiseks

MTÜ Hiidlaste Koostöökogu kaudu sai Hiiumaa Vallavalitsus 2022.aasta alguses PRIA Leader-projektitoetuse Külaarenduse ja kogukonnateenuste meetme raames Hiiumaa Spordikoolile paatide soetamiseks.

Kärdla linna jooks 1.mail

32.Kärdla linna jooks toimub 1.mail Kärdla keskväljakul. Jooks on osana Kärdla linna 84.aastapäeva sündmustest. Loe lisaks

Naiste jalgpallitreeningud

Esimene proovitreening 6.aprillil kell 19 kunstmurustaadionil oli edukas, kohal oli 8 eri vanuses ja oskustega tüdrukut-neidu-naisterahvast.

Spordarstid kontrollisid ligi 80 noorsportlast

Spordimeditsiini SA arstid testisid ja kontrollisid novembri alguses kolmel päeval ja sellel nädalal kolmel päeval meie vanemaid ja aktiivsemaid noori sportlasi siinsamas kohapeal, Hiiumaa Spordikeskuses.
Loe lisaks

Alustab laste multispordi rühm!

20.detsembril alustab uus multispordi rühm, mis on mõeldud 7-11 aastastele lastele erinevate spordialadega sõbraks saamiseks. Loe lisaks

Kätlin Mast osales noorte kabe MMil!

Kätlin Mast osales 29.november-5.detsembril Poolas kabe noorte Maailmameistivõistlustel, olles üks kolmest Eesti esindajast selles vanuserühmas. Loe lisaks

Lastevanemate üldkoosolek 22.novembril 2021

Kutsun kokku Hiiumaa Spordikooli lastevanemate üldkoosoleku.
Koosolek toimub esmaspäeval 22.novembril algusega kell 18:00 Hiiumaa Spordikeskuse lauamängude ruumis ja samal ajal ka veebis Teams' programmi vahendusel.

27.-28.oktoobri spordilaager

27.-28.oktoobril 2021 toimub Spordikooli õppuritele, kes käivad põhikoolis 1.-4.klassis, ühe ööbimisega spordilaager.

EOK noorte inspiratsioonipäev 19.oktoobril

Kuidas ühildada õpingud, elu ja sport? Mida ja kuipalju süüa? Kus ja mida õppida? Kuidas uskuda endasse, kui õnnestumisi on vähem kui ebaõnnestumisi? - Nende teemade üle saab teiste samavanade ja samade huvidega noortega koos arutleda 19.oktoobril Tallinnas EOK korraldataval noorte inspiratsioonipäeval "Lase tiiger välja".

Head uut kooliaastat!

Soovime kõigile  õpilastele edukat uue õppeaasta algust ning kohtume uute tulijatega ja uuesti liitujatega septembrikuu jooksul! Loe lisaks

Ekstreemspordi treeningud suvel

Sel suvel saab osaleda tasakaaluliini, rula ja trikistõukeratta treeningutel.
Treeningud on tasulised ja igale mahub vaid 10 osalejat - seepärast on registreerimised.
Lisainfot vaata https://www.hiiumaaspordikool.ee/ekstreemspordisuvi Loe lisaks

Tegevus kuni 11.aprillini

Inimeselt-inimesele kanduv Covid-19 viirus on riigis ja Hiiumaal liiga laialt levinud, mistõttu ongi kehtestatud ulatuslikud piirangud. Loodame, et meie kõigi ühise pingutuse tulemusena on pärast 11.aprilli olukord tervishoiasutustes hea ning saame jälle ka koos sportida. Loe lisaks

Tunne oma kodukanti sari alustab

Sisetingimustes sportimine on piiratud, kuid enamus hiidlasi ja külalisi kindlasti soovib ennast aeg-ajalt aktiivselt liigutada. Pakume õues liikumise võimalust, kus igaüks saab valida endale sobiva tempo ja aja. Loe lisaks

Jõusaaliaegade broneerimine

Soovides vähendada viiruse leviku võimalusi ning ühtlasi pidades kinni riiklikult kehtestatud piirangutest, lubame Kärdla Mängude maja jõusaali korraga kuni 5 inimest.
Loe lisaks

Ühistegevus peatatud veebruari lõpuni!

Arvestades viiruse leviku kiiret kasvu Hiiumaal ja Eestis, aga ka nakkuse levikut kahes Hiiumaa haridusasutuses, on Hiiumaa kriisikomisjoni 11.veebruari veebikoosoleku seisukoht: lasteaia- ja koolilaste huvitegevus koolivaheaja lõpuni pausile panna, s.t kuni 28.02 (k.a.).

Purjelaudurid talisurfi EMV'l

23.-24.jaanuaril toimunud Talisurfi Eesti Meistrivõistlustel osalesid treener Boris Ljubtśenko ning õppurid Trevor Püssim ja Robert Paul (klubi Black Team Estonia). Loe lisaks

Jõusaal nädal 4/2021

Tähelepanu!

Jõusaal nädal 3/2021

Tähelepanu!

Jõusaal nädal 2/2021

Tähelepanu! Kärdla Mängude maja jõusaalis on piirang inimeste arvule: korraga võib jõusaalis viibida kuni 10 treenijat + treener. Loe lisaks

2020.aasta parimate autasustamine

Hiiumaa Spordiliit autasustab Hiiumaa parimaid sportlasi, treenereid ja võistkondi laupäeval 9.jaanuaril kell 14:00 Kärdla keskväljakul.
Praeguses viiruse leviku olukorras suurt rahvakogunemist ei oodata, kuid parimate kandidaadid ning neile kaasaelajad on siiski oodatud! Loe lisaks

Hoolekogu kinnitatud

Hiiumaa Vallavalitsuse 16.detsembri 2020 korraldusega nr 682 kinnitati Hiiumaa Spordikooli uus hoolekogu. Loe lisaks

Reedel otsus detsembri tegevustest

Valitsuse 09.detsembri uudis, mille kohaselt plaanitakse alates 14.detsembrist kõik koolid, sh huvikoolid sulgeda, saavad täpsustused täna, 10.detsembril. Loe lisaks

Spordikooli õppenõukogu koosolek toimus 5.novembril

Koosolekul direktor Elo Saue selgitas õppeperioodide korda, kontakttunni ja üldtööaja arvestamist. Koosolek valis uue loodava hoolekogu liikmeks ja õppenõukogu poolseks esindajaks jalgpallitreener Georg Linkovi. Arutati ka aastavahetuse koolivaheaja tegevusi ning võeti teadmiseks hetkeseis Spordikooli eelarvest Kärdla Osavalla eelarve osana.

Uued treenerikutsed

Jalgpallitreener Mario Degtjov uuendas oktoobris oma 5.EKR taseme treenerikutset.
Ratsutamistreener Teele Talts sooritas edukalt EKR4 (nooremtreener) eksami ning ratsutamistreener Egle Hiius EKR3 (abitreener) eksami.

Purjetamine jätkab 9.novembrist

Purjetamise aastaringne treening on jaotatud kaheks suuremaks perioodiks. Maist septembrini on erialane ettevalmistus ehk purjetamine, koos vähesel määral üldkehalise  ettevalmistusega ning novembrist kuni aprillikuu lõpuni on üldkehaline ettevalmistus, kuhu kuuluvad ka purjetamise teooriatunnid.