Head uut kooliaastat!

Soovime kõigile  õpilastele edukat uue õppeaasta algust ning kohtume uute tulijatega ja uuesti liitujatega septembrikuu jooksul! Loe lisaks

Ekstreemspordi treeningud suvel

Sel suvel saab osaleda tasakaaluliini, rula ja trikistõukeratta treeningutel.
Treeningud on tasulised ja igale mahub vaid 10 osalejat - seepärast on registreerimised.
Lisainfot vaata https://www.hiiumaaspordikool.ee/ekstreemspordisuvi Loe lisaks

Tegevus kuni 11.aprillini

Inimeselt-inimesele kanduv Covid-19 viirus on riigis ja Hiiumaal liiga laialt levinud, mistõttu ongi kehtestatud ulatuslikud piirangud. Loodame, et meie kõigi ühise pingutuse tulemusena on pärast 11.aprilli olukord tervishoiasutustes hea ning saame jälle ka koos sportida. Loe lisaks

Tunne oma kodukanti sari alustab

Sisetingimustes sportimine on piiratud, kuid enamus hiidlasi ja külalisi kindlasti soovib ennast aeg-ajalt aktiivselt liigutada. Pakume õues liikumise võimalust, kus igaüks saab valida endale sobiva tempo ja aja. Loe lisaks

Jõusaaliaegade broneerimine

Soovides vähendada viiruse leviku võimalusi ning ühtlasi pidades kinni riiklikult kehtestatud piirangutest, lubame Kärdla Mängude maja jõusaali korraga kuni 5 inimest.
Loe lisaks

Ühistegevus peatatud veebruari lõpuni!

Arvestades viiruse leviku kiiret kasvu Hiiumaal ja Eestis, aga ka nakkuse levikut kahes Hiiumaa haridusasutuses, on Hiiumaa kriisikomisjoni 11.veebruari veebikoosoleku seisukoht: lasteaia- ja koolilaste huvitegevus koolivaheaja lõpuni pausile panna, s.t kuni 28.02 (k.a.).

Purjelaudurid talisurfi EMV'l

23.-24.jaanuaril toimunud Talisurfi Eesti Meistrivõistlustel osalesid treener Boris Ljubtśenko ning õppurid Trevor Püssim ja Robert Paul (klubi Black Team Estonia). Loe lisaks

Jõusaal nädal 4/2021

Tähelepanu!

Jõusaal nädal 3/2021

Tähelepanu!

Jõusaal nädal 2/2021

Tähelepanu! Kärdla Mängude maja jõusaalis on piirang inimeste arvule: korraga võib jõusaalis viibida kuni 10 treenijat + treener. Loe lisaks

2020.aasta parimate autasustamine

Hiiumaa Spordiliit autasustab Hiiumaa parimaid sportlasi, treenereid ja võistkondi laupäeval 9.jaanuaril kell 14:00 Kärdla keskväljakul.
Praeguses viiruse leviku olukorras suurt rahvakogunemist ei oodata, kuid parimate kandidaadid ning neile kaasaelajad on siiski oodatud! Loe lisaks

Hoolekogu kinnitatud

Hiiumaa Vallavalitsuse 16.detsembri 2020 korraldusega nr 682 kinnitati Hiiumaa Spordikooli uus hoolekogu. Loe lisaks

Reedel otsus detsembri tegevustest

Valitsuse 09.detsembri uudis, mille kohaselt plaanitakse alates 14.detsembrist kõik koolid, sh huvikoolid sulgeda, saavad täpsustused täna, 10.detsembril. Loe lisaks

Spordikooli õppenõukogu koosolek toimus 5.novembril

Koosolekul direktor Elo Saue selgitas õppeperioodide korda, kontakttunni ja üldtööaja arvestamist. Koosolek valis uue loodava hoolekogu liikmeks ja õppenõukogu poolseks esindajaks jalgpallitreener Georg Linkovi. Arutati ka aastavahetuse koolivaheaja tegevusi ning võeti teadmiseks hetkeseis Spordikooli eelarvest Kärdla Osavalla eelarve osana.

Uued treenerikutsed

Jalgpallitreener Mario Degtjov uuendas oktoobris oma 5.EKR taseme treenerikutset.
Ratsutamistreener Teele Talts sooritas edukalt EKR4 (nooremtreener) eksami ning ratsutamistreener Egle Hiius EKR3 (abitreener) eksami.

Purjetamine jätkab 9.novembrist

Purjetamise aastaringne treening on jaotatud kaheks suuremaks perioodiks. Maist septembrini on erialane ettevalmistus ehk purjetamine, koos vähesel määral üldkehalise  ettevalmistusega ning novembrist kuni aprillikuu lõpuni on üldkehaline ettevalmistus, kuhu kuuluvad ka purjetamise teooriatunnid.