7.juunil kell 17 Kärdla staadionil õppeaasta lõpetamine

Kutsume kõiki õppureid, lapsevanemaid ja kaasaelajaid Spordikooli sümboolsele õppeaasta lõpetamisele!
Kärdla staadionil esmaspäeval 7.juunil algusega kell 17 on kavas parimate  meelespidamine, ühine sportlik tegevus õppuritele ning kringlisöömine. Higi ei tule, aga tore on! Programm lõppeb veidi pärast kella 19.

Võistlemine ja treenimine jätkub enamusel Spordikooli erialadel küll läbi suve (ning mõni eriala alles alustas 😉), seetõttu ongi tegemist sümboolse õppeaasta lõpetamisega.

Lapsevanemad ja hooldajad - kuna Spordikoolis on kokku üle 200 õppuri, siis neile planeeritud tegevuste sujuvaks läbi viimiseks palume ka teie abi. Mõnedes ülesandepunktides on treeneril abikäsi vaja ning nooremate laste rühmasid on vaja saata ülesandepunktide vahel. Kui saate need 2-3 tundi esmaspäeva õhtul noortega staadionil veeta, siis palun pange oma nimi kirja sinna tabelisse https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CeP5x0wiJYXuYYBxWxHC76GpYDr2Mhbn7WDWY4vS2pA/edit?usp=sharing

Kuna viiruse levik ei ole veel lakanud, siis - kohale tulevad ainult täiesti terved!!

Kohtumiseni esmaspäeval staadionil!

Võrkpallurid ja purjetajad pääsesid võistlema
Pilte Spordikooli rahva kokku tulekust