Aktiivne Algus märtsis

Märtsikuised Aktiivne Algus liikumispühapäevad 1-8 aastastele toimuvad 12. ja 26.märtsil.
Kellaaeg on ikka kl 11-13 vahel ning oodatud on kõik lapsed koos vanematega! Kohaks on Hiiumaa Spordikeskuse kergejõustikuala.

Meie oleme ette valmistanud seiklusraja, kus laps ja vanem saavad koos hüpata ja joosta ja visata ja püüda ja roomata ja keerelda ja rullida jne. Igal korral on veidi erinev rada!
Tulla ja minna võib endale sobival ajal selle kahe tunni sees.
Osalustasu - 2 eurot pere kohta - tasuge palun Spordikeskuse administraatori juures.

Seiklusraja reeglid:
1. Hooldaja turvab oma last ja vastutab lapse tegevuse eest. Meiepoolne raja eest vastutav isik ei jälgi ühtegi last eraldi.
2. Arvestatakse teisega - lapsed liiguvad eri tempoga ja on eri suuruses, nii et eelkõige suuremad peavad jälgima, et väiksematele haiget ei tee. 
3. Enda järel korrastatakse ja koristatakse - hooldaja vastutab, et pallid ja vahendid oleksid pärast lapse läbi minekut nii, nagu nad olid enne rajaosale minekut.
4. Liigutakse lapse tempos!

Riietus ja jalanõud: sportlikud ja vaba liikumist võimaldavad mitte väga avarad riided; hästi painduva tallaga sisejalanõud, soovitavalt mitte jälgi jätva põhjaga; pikad juuksed patsi(desse) kinnitatud. 

Kaasa: oma joogipudel veega; soovi korral vahetusriided ja käterätt "trennijärgseks" pesemiseks ning riiete vahetamiseks; batoon vms energia taastamiseks pärast liikumist.


Eelmine
31.jaanuaril treenerid vs õppurid
Järgmine
Spordikooli uus direktor Margus Saar

Lisa kommentaar

Email again: