Alustab laste multispordi rühm!

20.detsembril alustab uus multispordi rühm, mis on mõeldud 7-11 aastastele lastele erinevate spordialadega sõbraks saamiseks.

Teadupärast on kasulik noorena harrastada erinevaid alasid ning just sellega uues rühmas algust tehakse!

Rühma peamisteks juhendajateks on kergejõustikutreener Merilin Tikerber, purjetamistreener Anni Rätsep ning orienteerumistreenerid Anu ja Elo Saue. Mõnedel treeningutel on abiks ka teised Spordikooli treenerid. Planeeritud on, et igal treeningkorral on lastega tegelemas kaks treenerit – nii jõutakse igaüheni ja lapsel on võimalik uusi asju õppida omas tempos.

Treeningute ajad talvisel perioodil:
esmaspäev 15:00-16:15, Spordikeskuses sees
kolmapäev 15:00-16:15, reeglina õues, algusega Spordikeskusest
reede 15:00-16:15, Spordikeskuse ees
Trennid toimuvad ka nüüd talvisel koolivaheajal!

Mänguliselt arendatakse vilumuseni põhiliigutusoskuseid: (palli) viskamine ja püüdmine, jooksmine ning erinevad hüppamised ja hüplemised. Lisaks õpitakse tabama palle ka reketite ning kepiga ja konkreetse eriala treenerid õpetavad oma alade algteadmisi.

Rühma tegevuse eesmärgiks on anda lastele võimekus ja oskused tegeleda veidi suuremaks saades kõigi nende aladega, mis aga edaspidi huvi pakkuda.

Esimesel paaril korral võib tulla ka lihtsalt proovima, et kuidas meeldib! Olete teretulnud!

Lisainfot jagab Elo Saue, tel 5107705.
Kätlin Mast osales noorte kabe MMil!
Koolivaheajaks iseseisev liikumine