Jalgpallitreeningud Emmastes ja Käinas!

Jalgpallitreeningud 2007-2013 sündinud lastele Käinas ja Emmastes jätkuvad!

Treeningute organiseerijaks on Hiiumaa Spordikool ning juhendajaks 4.taseme treener Tanel Klee. Treeningud toimuvad ka suvel, esialgu kahel päeval nädalas. Kuna Tanel ise ka veel mängib, siis iga nädala trenniajad täpsustatakse enne nädala algust. Käesoleval nädalal (14.-20.juuni) on palju selles vanuses lapsi Kärdlas Rimi jalgpallilaagris ning treeninguid seetõttu ei toimu. Sügiseste treeninute ajad selguvad koolide alguse paiku. 

Nii Käinas kui Emmastes on treeningud koolide juures oleval jalgpalliplatsil. Eelkõige õpitakse ja arendatakse jalgpalli individuaalseid põhioskusi ning meeskonnas toimimist. Kuna sportimisel meeldib mõnedele võistelda ja teistel lihtsalt arendada ennast, siis ka nendes rühmades on lastel võimalus võistkonda pääseda ning turniiridel osaleda või harrastada jalgpalli oma lõbuks. 

Täiendavat infot treeningute kohta saab Tanel Kleelt (tel 5666 3098, tanelklee@gmail.com) ja kogu Spordikooli tegevuse kohta Elo Sauelt (tel 5107705, elo.saue@hiiumaa.ee).

 Treeningute tasu on 15 eurot kalendrikuus, sõltumata sellest mitmel treeningul laps osaleb.

Jalgpallirühmadega liitumiseks tuleb Hiiumaa Huvihariduse registris https://hiiumaa.huviregister.ee/ lisada laps Spordikooli rühma. Vastavalt kas “Jalgpall, Emmaste” või “Jalgpall, Käina”. Juhul kui laps soovib käia aeg-ajalt teises kohas või vahel ka Kärdlas, siis teise rühma eraldi lisama ei pea.

Täpsemad juhised on lapse rühma registreerimiseks on https://hiiumaaspordikool.ee/dokumendid/spordikooli-astumine  

Eelmine
Pilte Spordikooli rahva kokku tulekust
Järgmine
Orienteerujad ja purjetajad võistlesid

Lisa kommentaar

Email again: