Kabetajad, purjetajad ja orienteerujad võistlemas

Sügise algus on noortele olnud võistlusterohke.
Raivo Risti juhendatavad kabetajad Kätlin Mast ja Keitlin Rohtvee osalesid 4.septembril Jõu MV ja 5.septembril Eesti MV brasiilia kabes. Kätlin on neidude arvestuses nüüd Jõu MV 3. koht ja Keitlin 8.koht. Eesti Meistrivõistlustel naiste arvestuses oli Kätlin 6.kohal.

Treener Anni Rätsepa noored purjetajad võistlesid 10-12.septembril Pärnu Sügisregatil, mis oli ühtlasi Eesti Karikavõistluste etapp. Udu ja tuulevaikusega võideldes sõideti lõpuks 5 sõitu, neist 4 viimasel päeval. Kohtadest parima sõitis välja Zoom8 klassis Joosep Grahv (17.),  Martin Põllu oli samas 28., kokku oli Zoomides võistlejaid 38.
Optimistide klassis oli võistlejaid 96 ja meie noortest olid võistlustules Andres Kuuse (48.), Mia Maria Hinnobert, Riin Padu, Kiur Padu, Jonas Nurmsalu, Rasmus Kuuse, Rudolf Roosa ja Uku Härmson.

Treenerite Anu ja Elo Saue orienteerumisnoored võistlesid 11.-12.septembril Kuutsemäel Eesti Meistrivõistlustel. N14 vanuseklassis saavutas Helisa Tartu kuldmedali ja meistritiitli! N16 klassis sai Herta Kesküla hõbeda ja Maria Eller pronksi. N14 klassis võistlesid veel Mia Esta, Marta Maripuu, Kätlin Mast. Poiste M14 klassis võistlesid veel 10-aastased Joosep Esta ja Atso Kesküla.
Teatevõistlusel võitsid Helisa-Herta-Maria N14-16 klassi kuldmedali. Teine võistkond Mia-Marta-Kätlin olid 5.kohal.
Tavaraja tulemused, teatevõistluse tulemused.