Kärdla linna 2022.aasta jooksu tulemused

1.mail sai joostud Kärlda linna päeva raames Kärdla linna jooks. Osales üle 130 inimese ning ilus ilm toetas ettevõtmist kõigiti. Me täname!
Tulemused failina on siin. Kui kellelgi on küsimusi või parandusi, siis palun võtke ühendust tel 5107705 või elo.saue@hiiumaa.ee.

Fotod Toomas Kokovkini kaamerast on Spordikooli FB lehel.

Lastejooks 1-6 aastased osalenud (33), 150m
Fred-Erik Adelman
Hans Adelman
Henry Adelman
Ralf Berkmann
Ida Feldman
Stefan Feldman
Alisa Härm
Iti Ignahhin
Sten Martin Kalmus
Miina Keerutaja
Rahel Keskla
Emma Kivi
Carolina Marie Leht
Liisu Lukas
Nora Mariette Lõppe
Loviise Maar
Linda Meelak
Meribel Mišin
Gustav Männiksaar
Herman Nigu
Haro Oago
Rebeca Ojasoo
Riko Pihlamägi
Silver Pukk
Bastina Luna Randver
Karl Toomas Riisna
Rosaly Ristmägi
Kaur-Kilian Romano
Maxwell-Maru Romano
Meliisa Samuel
Simoona Samuel
Adeele Savenkov
Olle Tõnissoo
Lastejooks 7-8 aastased osalenud (13), 400m
Josten Ignahhin
Anna Kaseväli
Romi Lisee Lindvest
Laura Loik
Lenna Loik
Rasmus Markus
Madli Nigu
Eliisabet Põder
Stella Randmaa
Rasmus Rohtvee
Oliver Roos
Meribel Rätsep
Alisia Savenkov
Tüdrukud 9-10, 800m
1. Delisa Berkmann 03:19
2. Teele Hinno 03:29
3. Britta Kaseväli 03:46
Poisid 9-10, 800m
1. Art Eugen Remmelg 03:03
2. Hugo Oago 03:17
3. Markus Tammeveski 03:28
4. Roger Keskla 03:34
5. Martin Markus 03:54
6. Ruudi Sebastian Maar 04:08
7. Karl Sebastian Berkmann 04:14
Tüdrukud 11-12, 1200m
1. Liisa Loik 05:11
2. Emily Kaseväli 05:21
3. Doris Mill 05:42
Poisid 11-12, 1200m
1. Rasko Mill 04:29
2. Jasper Kalmus 04:48
3. Marten Matt 05:41
4. Cristofer Kuusik 05:47
5 km üldparemusjärjestus vanuseklass
1. Henri Lilp 18:55 M17-18
2. Oliver Piil 19:16 M17-18
3. Madis Annus 19:29 M sen
4. Rasko Mill 23:36 P13-14
5. Raivo Piil 23:45 M sen
6. Steven Rum 23:46 M
7. Toomas Mast 23:51 M sen
8. Martin Lauri 24:24 M
9. Tõnis Berkmann 25:33 M sen
10. Maret Pais 25:34 N
11. Carmen Hüüdma 25:36 T13-14
12. Ülle Paasoja 25:37 N sen
13. Jan Samorodni 25:46 P13-14
14. Marko Ranna 26:51 M
15. Kaia Kivikas 28:19 N
16. Margit Rebase 28:30 N sen
17. Kadri-Liis Paul 29:39 T13-14
18. Trevor Apri 33:42 P13-14
19. Katri Kaar 38:06 N sen
Tüdrukud 13-14, 5 km
1. Carmen Hüüdma 25:36
2. Kadri-Liis Paul 29:39
Poisid 13-14, 5 km
1. Rasko Mill 23:36
2. Jan Samorodni 25:46
3. Trevor Apri 33:42
Poisid 17-18, 5 km
1. Henri Lilp 18:55
2. Oliver Piil 19:16
Naised seeniorid, 5 km
1. Ülle Paasoja 25:37
2. Margit Rebase 28:30
3. Katri Kaar 38:06
Mehed seeniorid, 5 km
1. Madis Annus 19:29
2. Raivo Piil 23:45
3. Toomas Mast 23:51
4. Tõnis Berkmann 25:33
NAISED, 5 km
1. Maret Pais 25:34 N
2. Carmen Hüüdma 25:36 T13-14
3. Ülle Paasoja 25:37 N sen
4. Kaia Kivikas 28:19 N
5. Margit Rebase 28:30 N sen
6. Kadri-Liis Paul 29:39 T13-14
7. Katri Kaar 38:06 N sen
MEHED, 5 km
1. Henri Lilp 18:55 M17-18
2. Oliver Piil 19:16 M17-18
3. Madis Annus 19:29 M sen
4. Rasko Mill 23:36 P13-14
5. Raivo Piil 23:45 M sen
6. Steven Rum 23:46 M
7. Toomas Mast 23:51 M sen
8. Martin Lauri 24:24 M
9. Tõnis Berkmann 25:33 M sen
10. Jan Samorodni 25:46 P13-14
11. Marko Ranna 26:51 M
12. Trevor Apri 33:42 P13-14
5 km rahvajooksul ja kõnnil osalenud (50)
Marta Aun
Annemari Aun
Meeli Barinov
Kristofer Berkmann
Priit Berkmann
Piret Eesmaa
Piret Eller
Toomas Eller
Epp Eller
Milena Halla
Hector Jinenez
Ragnar Jõgi
Anne Kaasik
Jesper Kalmus
Lisethe Kask
Liisu Kaups
Märt Kesküla
Herta Kesküla
Rainer Kiibus
Anni Kingsepp
Vaiko Kivi
Christofer Kuusik
Kadri Kõrm
Emmi Maar
Tarvo Malk
Mattias Malk
Elen Maripuu
Elisabeth Mägi
Robin Mägi
Hugo Oago
Kristine Oago
Reino Oago
Rebeca Ojasoo
Annela Orr
Anne Pihlak
Karin Pisa
Kairi Pisa
Jürgen Post
Liis Remmelg
Art Eugen Remmelg
Monika Saarna
Anete Sahtel
Harriet Sammal
Merit Savioja
Jette Tamm
Hergo Tasuja
Maiu Toomemäe
Heli Tuisk
Lii Umbes
Kaira Västrik


Eelmine
Kärdla linna jooks 1.mail

Lisa kommentaar

Email again: