Laukal kergejõustikutrenn

Kutsume Lauka kooli lapsi kergejõustikutreener Merilin Tikerberi trenni!

Esimene kohtumine treeneriga toimub teisipäeval 13.septembril kell 14 Lauka kooli staadionil (halva ilma korral koolis sees).

Merilin elab Viskoosas ning on ise treener Toivo Pruuli õpilane. Tulemas on lõbus ja kaasahaarav üldfüüsiline treening, mille eesmärk on tõsta üldise kehalise ettevalmistuse taset läbi erinevate sporditegevuste ja -mängude ning arendada kehalisi võimeid, vastupidavust ja koordinatsiooni.

Esialgu on treeningud planeeritud teisipäev ja reede kell 14:00-15:00, kuid neid on kooli ja bussiaegade tõttu võimalik ka muuta. Trennid toimuvad kooli juures õues, Kõrgessaare Tervisemajas ning vahel on võimalus käia ka Kärdlas Hiiumaa Spordikeskuses.

Septembrikuu treeningud on tasuta ja alates oktoobrist on kuutasu 18 eurot.

Trenni ja tutvuma on oodatud kõikide klasside lapsed! Näeme 13.septembril kell 14!

Õppetasu 2022-2023 õppeaastal
Infokoosoleku materjalid