Spordilaager 1.-6.klassi lastele 24.-25.oktoobril

24.-25.oktoobril 2022 toimub õppuritele vanuses 7-12 (põhikoolis 1.-6.klass), ühe ööbimisega spordilaager.

Alustame esmaspäeva pealelõunal ning kodudesse tagasi jõuame teisipäeva pealelõunal.

Laagri eesmärgiks on pakkuda lastele koolivaheaega sportlikku tegevust, arendada sõprussuhteid ning lisada enesekindlust ilma vanemateta sportimas viibimiseks.

Laagri keskus on Lauka koolimajas, kus ööbitakse klassides põrandamajutuses ning süüakse sööklas.

Sportlikud tegevused ja mängud toimuvad kooli ümbruses ja Kõrgessaares õues, halva ilma korral ka Kõrgessaare vabaajakeskuses.

Lapsi juhendavad treenerid Merilin Tikerber, Anu Saue, Tanel Klee, Risto Merimaa, Jaanus Sõmer.

Laagrisse tohivad tulla ainult täiesti terved lapsed!

Laagri maksumus on 20 eurot spordikooli õppuritele ning 35 eurot neile lastele, kes spordikooli treeningutel ei osale. Vastav arve esitatakse lapsevanemale pärast laagrit. Tasus sisaldub:

• 4 söögikorda,
  • põrandamajutuse tingimused,
  • treeningruumid ja vahendid,
  • ööpäevaringne valve.

Spordikooli igakuise õppetasu hulka kuulub treenerite poolt laagri tegevuste juhendamine.

Laagri kogunemine on Lauka kooli ees esmaspäeval kell 15:50, sinna jõuab ka Kärdlast kl 15:25 väljuva bussiga. Teisipäeval laager lõppeb kell 15 (soovi korral Kärdla buss läheb kell 15:25).

Laagri reeglid (lisaks Spordikooli kodukorrale):

• Nutiseadmeid laagrisse kaasa ei võeta.
  • Tavalised telefonid antakse laagri ajaks treenerite kätte, või veelgi lihtsam on need koju jätta.
  • Laps täidab treenerite korraldusi koheselt.
  • Laagris käitutakse ja räägitakse omavahel viisakalt, vastavalt üldinimlikele eetika-, moraali- ja käitumisnormidele.

Treeneritel on õigus eemaldada laagri reegleid rikkuv laps laagrist, kutsudes selleks lapsevanema lapsele järele. Laagri tasu sellest ei vähene.

Vajaduse korral saab lapsevanem lapsega ning vastupidi ühendust laagri juhi kaudu.

Laagrisse registreerimine tehke palun hiljemalt kolmapäeval 19.oktoobril, kuna neljapäeval tellitakse söögid.

Laagri ajal laste tegevusi pildistatakse ja salvestatakse videoid. Laagrisse registreerimisega lapsevanem kinnitab, et lubab piltide ja videote avaldamise Spordikooli kodulehel ning Facebookis ja Instagramis.

Registreerimisvorm: https://forms.gle/B8ax2PRMWFVtyS93A

Laagrisse kaasa võetava riietuse ja muu varustuse nimekiri saadetakse registreerunutele neljapäeval.

Laagri juht Elo Saue, tel 5107705, e-post elo.saue@hiiumaa.ee
16.oktoobril Aktiivne Algus liikumispühapäev 1-8 a