Treeningud jätkuvad piirangutega

Spordikooli treeningud jätkuvad, kuid kehtivad Vabariigi valitsuse poolt määratud piirangud

Õuetreeningutel 25in piirang meid ei puudutagi 😊

Sees võib treenida, aga 10+1 juhendajaga ning üle 12-aastastel mask ees (võimaluse korral). On ka kuni 50% ruumi täituvuse piirang, kuid meie saalid on suuremad.

Mõnel üksikul grupil on siseruumi 10-inimeselise piiranguga probleeme. Treenerid lahendavad seda juhtumikohaselt, näiteks:

• Trenni tulekust või puudumisest teada andmine (selgub, kas on üldse vaja midagi ümber korraldada).
  • Grupi kaheks jagamine ja kummalgi lühem trenniaeg (väiksematel) või suurematel vahepeal osal iseseisev tegevus, et rühm ei oleks kordagi tervikuna koos.
  • Treening õues.

Kui lapsevanematel või õppuritel on küsimusi oma rühma treeningute toimumisest, siis parim infoallikas on selle rühma treener.

Distantsi hoidmine noorte vahel ja treeneritel noortega on väga oluline! Kool algab tavapäraselt, on palju kontakte ja võimalikud perekondlikud nakatumised saavad jälle soodsa pinnase levimiseks. Teeme omalt poolt kõik, et me kõik tervena püsiksime aga samas saaksime sportida!

2020.aasta parimate autasustamine
Jõusaal nädal 2/2021